ŠOK! Dlouholetá opora Manchesteru City posílí United, jednání jsou v plném proudu


15951


To, co se ještě v nedávné době zdálo nemyslitelné, se nyní mění v realitu. Největší angličtí rivalové provedou jeden z nejdražších přestupů současnosti…

Dokážete si představit, že by dlouholetá opora Manchesteru City zamířila k městskému rivalovi United? Podle zahraničních médií se tato fikce stane brzy realitou.

Hvězda Arsenalu zvažuje odchod z klubu! O talentovaného obránce se okamžitě strhla bitva

Vedení Manchesteru United v čele s José Mourinhem totiž projevilo zájem o zisk brankáře Manchesteru City Joa Harta, který momentálně působí v italském Turíně.

United se totiž obávají odchodu své brankářské jedničky De Geyi do Realu Madrid. Pusinky se o tohoto talentovaného Španěla zajímají už delší dobu a podle posledních zpráv jsou ochotni zaplatit opravdu cokoli. A ani sám hráč se přestupu nebrání.


A tak vedení United hledá náhradu kde se jen dá. A tím pravým by se měl stát právě Hart. Nebude to však úplně levné. Manchester City za svoji dlouholetou oporu požaduje závratných 30 milionů liber.

Nebylo by tedy výhodnější pro United udělat z Romera brankářskou jedničku a posunout talentovaného Pereiru na post týmové dvojky?