Smutek i povzbuzení! Hráči Slovenska poskytli pár vět po prohraném zápase s Walesem


3552


Velké zklamání po zápase v kabině Slováků. Vývoj utkání byl všelijaký. Když v zápase přebrali tempo hry, tak inkasovali a sami už gól nevstřelili. Co k tomu řekli lídři týmu ?

Martin Škrtel (obránce a kapitán SR): “Samozřejmě, v šatně bylo po utkání s Walesem velké zklamání. Myslím, že jsme si zasloužili víc. Škoda, že nemáme do tabulky ani jeden bod. Během dne jsme řešili i to, že našim rodinám zrušili let. je to ostuda, to se může stát pouze na Slovensku. Před zápasem jsem se však na to snažil nemyslet. ”

Marek Hamšík (záložník SR): “Velká škoda té mé šance z úvodu … Byl by to super vstup do utkání. Bohužel, gól z toho nebyl a pak Velšané převzali kontrolu, do přestávky byly lepší. V druhém poločase jsme určitě byli lepší my a dokázali jsme i vyrovnat. Tehdy se zápas mohl zlomit v náš prospěch. Nepřidali jsme však druhý gól a nešťastně jsme ještě jednou inkasovali. ”

Matúš Kozáčik (brankář SR): “Je to škoda. Myslím, že v dnešním zápase jsme mohli brát body, zasloužili bychom si to. Mohlo to skončit pro nás lepší, hráli jsme dobře. Bohužel nezvládli jsme to a prohráli jsme. Bale to většinou kope přes zeď, ale je vidět, že je to velký hráč – udělal jsem malý pohyb trošku dříve a to mu stačilo. Samozřejmě, mrzí to. ”

Ján Kozák (trenér Slovenska):  “Tomuto zápasu by více svědčila remíza. Úvod utkání jsme měli dobrý, škoda, že Marek Hamšík nedal gól. Následně jsme z první standardní situace inkasovali, nechtěli jsme takový vývoj. Kozáčik? Já hráčům nevyčítám. Každý, kdo šel dnes na trávník, chtěl podat co nejlepší výkon. Vždyť mistrovství Evropy jsou jednou za čtyři roky.

https://www.youtube.com/watch?v=5zkdwjm3xBU