Smlouva s United? Nejhorší okamžik života, stěžuje si Ronaldův spoluhráč


14703


Když na to angažmá zavzpomíná, polije ho studený pot. V Manchesteru United měl vyrůst v superstar, jenže nakonec na Nanino zbyla jen lavička. Žádná radost ze hry, ale bolest ze selhání. “Že jsem tam zůstal, to bylo nejhorší rozhodnutí kariéry,” lituje dnes portugalský křídelník.

Nani, který momentálně působí ve Valencii, přišel do United ze Sportingu Lisabon v roce 2007. Pod Sirem Fergusonem se mu dařilo, a tak prodloužil smlouvu až do roku 2015. Jenomže Ferguson skončil a manažerem se stal David Moyes.

Šokující pravda! Fernando Torres po letech prozradil detaily ohledně jeho přestupu z Liverpoolu do Chelsea

Nani si v sezóně 2013/14 zahrál pod novým trenérem pouze 13 zápasů v základní sestavě. United skončili až na 7. místě (nejhorší umístění od roku 1990) a začalo období bez Ligy mistrů a výraznějších úspěchů. “Mohly to být mé nejlepší okamžiky kariéry, ale vše se nakonec úplně otočilo. Bylo to nejhorší období, které jsem doposud zažil,” přiznává Nani.

Podepsal totiž nový kontrakt a čekal, že bude lídr. Nestalo se. “Poté, co podepíšete tak dlouhodobý nový kontrakt (na 5 let), čekáte, že lidé budou za vámi stát, že vás podpoří. A ono tomu bylo přesně naopak,” mrzí Naniho.

Portugalec vysedával na lavičce, nejen kvůli špatné formě, ale i častým zraněním. “Přišel stres, byl jsem na dně. Z takového stavu samozřejmě následují také zranění. Bylo to špatné období. Bylo to něco, co mě úplně srazilo na kolena,” vykreslil Nani své nepříjemné vzpomínky.

Na hřišti i v tréninku potřebuješ nakrmit svaly – SLEVA 1200 Kč na protein

Ve fotbalovém světě holt stačí málo, třeba “šikovný” trenér a z hvězdy je rázem troska.

https://www.youtube.com/watch?v=pETpGGXJaIU