Skvělá zpráva pro Hamšíka! Evropský gigant z něj chce udělat jednoho z nejdražších hráčů historie


22224


Italský deník La Gazetta dello přinesl opravdu fantastickou zprávu, která by nepotěšila jenom fanoušky slovenské hvězdy, ale i příznivce evropského giganta…

Další rána do kariéry Marca Reuse! Zkazí mu tato nepříjemnost přestup k anglickému gigantovi?

Buď teď nebo už nikdy. Přesně tak by se dala popsat nabídka londýnské Chelsea na přestup slovenského reprezentanta Hamšíka. Ten zůstává, i přes mnoho skvělých nabídek, pořád věrný týmu Neapole, kde jej mají za skutečného Boha.

Jenže to by se mohlo brzy změnit. Blues totiž zvažují nabídku, kterou by odmítl jen opravduvý blázen. Nebo spíš srdcař? Z Londýna by mohlo do Neapole přitéct ohromných 90 milionů liber, které by doplnilo dalších 10 milionů liber v případných bonusech.

Ani sám slovenský kapitán by nijak nestrádal! Anglický gigant mu je ochotný nabídnout výhodnější smlouvu, než má zatím nejdražší hráč světa Paul Pogba v Manchesteru United. Ten pobírá 250 000 liber týdně, tedy o 30 tisíc méně, než je nabízeno Hamšíkovi londýnskou Chelsea.


Vždy jsem snil o tom, že budu mít v týmu takového hráče, jakým je Marek. Jeho orientace na hřišti je opravdu neskutečná. Stačí, abyste jej viděli v jednom zápase, a hned z něj budete nadšení,” prozradil Conte své nadšení ze slovenského kapitána.