Skončí Neymar v reprezentaci? Obávám se toho, smutní kouč Brazilců


6936


Reprezentační fotbal by mohl přijít o další velké jméno. Po Messim totiž zvažuje konec v národním týmu i jeho spoluhráč z Barcelony Neymar. “Může se to stát,” varuje kouč Brazilců Rogerio Micale.

Kanárci se na domácí olympiádě trápí. Klíčový duel skupiny s Dánskem sice zvládli a postoupili dál, ale předešlá vystoupení nestála za nic. Žádný gól, dvě bezbrankové plichty. A matný Neymar v čele.

Právě klenot Katalánců to coby kapitán Brazílie schytával ze všech stran. Nadávky, pískot, někteří fanoušci dokonce přepisovali jeho jméno na dresu.

Trenér olympijského týmu Brazilců Rogerio Micale má strach, že to Neymara může zlomit. “Pokud nebudeme respektovat naše nejlepší hráče, mohli by v reprezentaci skončit,” varuje 47letý trenér.

K Neymarově pohodě jistě nepřispívají ani spekulace, že by mohl přijít o pásku. Kromě dosavadních slabých výkonů se totiž mimo trávník nechová zrovna jako lídr.

Po bezbrankové remíze s Irákem si nasadil sluchátka a nechal mluvit s novináři mladší spoluhráče. “Je mladý a někdy se chová způsobem, který se nám nemusí líbit,” chápe Micale Neymarovy prohřešky. “Ale vzhledem k jeho věku to musíme přejít.”

Anglický fotbal? Sračka, směje se Zlatan. Fanoušci kvůli videu běsní!

24letý útočník nasázel v 70 utkáních za Brazilce 46 gólů. To by si měl podle Micaleho každý, kdo chce Neymara kritizovat, uvědomit. “Jednou bude nejlepší na světě. Musíme ho respektovat. Má stále jen 24 let, obecně platí, že hráč je výkonnostně i psychicky na vrcholu v 28. Jenže nezapomínejme na to, že on je pod obrovským tlakem už od mládí,” uzavřel Micale.

https://www.youtube.com/watch?v=_LqRkQVcZxM