Skandální odhalení Realu Madrid! Hráči ovlivňovali média


24089


Všichni víme, že média hýbou světem. Denně nám servírují několik stovek informací. Ne všechny se však zakládají na pravdě nebo objektivitě. Teď se provalila informace, že někteří hráči Realu Madrid ovlivňovali španělská média.

Bývalý hráč Bílého baletu Cicinho prozradil v jednom z rozhovorů, jak to za jeho působení v Madridu bylo.

“Díky odchodu Roberta Carlose, jsem se stal v týmu jediným pravým obráncem. Sergio Ramos hrál na stoperu. Pak tu byl ještě méně vytížený Michel Saldago. Kapitán Casillas jednoho dne udělal ze Salgada zástupce kapitána, aby hrál častěji. Já pochopil, že tohle skupinkování není pro mě. Vše mi potvrdil i Julio Baptista,” začal s popisováním poměrů Cicinha.

“Guti, Salgado, Helguera, Raúl, Casillas, to byla hlavní vedoucí skupinka celého týmu. Pokud by chtěl někdo patřit mezi ně, musel se jim podřídit. Tato skupinka pak se vším manipulovala. Dokázali ovlivnit trenéra i média. Prosadili si to, co chtěli. Například, když Ronaldo odehrál špatný zápas, další den jsme se mohli dočíst, že Raúl je lepší jako on. Raúl by se však musel narodit aspoň 3x, aby se dotáhl na jeho úroveň,” dokončil rozhovor Cicinho

Vypadá to, že i když působil tým na první pohled bez potíží, v kabině zřejmě nepanovala úplně přátelská nálada.