Skandál v Číně! Hráči se poprali před kamerou přímo na hřišti! Sem chcete vykupovat hvězdy z Evropy?

1
2

3099


Čína se ukazuje v pěkném světle. Místní kluby neváhají utrácet milióny eur za hvězdy z Evropy. Na trávnících se zde pak hráči mezi sebou bijí jak smyslu zbavení. Neuvěřitelné záběry přišli ze zápasu mezi celky Wuhan Hongxing a bohatým Jiangsu Suning.

Celek Jiangsu Suning, který vlastní bývalého hráče Chelsea Ramirese či hvězdu Šachtaru Alexe Teixeiru sehrál pohárové utkání na venkovním hřišti v Hongxingu. Celý incident vypukl po finálním hvizdu rozhodčího poté, co hráči Suningu schytali pár kopanců a ran.

Celá situace nakonec propukla v chaos a na hřišti už se to mlelo. Na sociální sítě poté umístil jeden z hráčů hostujícího týmu fotky s tím, jak po bitce dopadl. Obrázky na kterých jsou potlučení Xie Pengfei a Ge Wei naleznete níže.bitka china

Celý konflikt bude mít doufejme dohru u fotbalové komise a viníci budou tvrdě potrestaní. Za tímhle by určitě hvězdy z Evropy nechtěli odcházet. Dokud si Čína neudělá pořádek na svých trávnících, nemůže to myslet s ovlivněním světového fotbalového trhu vážně.

Na další stránce jsou k vidění záběry z konce zápasu, kdy se všichni poprali.