Sir Alex Ferguson ani Sir Bobby Charlton ho do klubu nechtějí! Pokud však nebude jmenovaný, dostane slušný balík


4686Po tom co byl Jose Mourinho odvolán z postu manažéra Chelsea se jeho další budoucnost nijak konkrétně nevyvíjela. Hodně se však spekulovalo o zájmu Manchesteru United. Spekulace však nebyly ničím podložené. Nyní se však věc obrátila a na scéně je potvrzení jeho jednání na Old Trafford.

 

Agent Mourinha Jorge Mendes potvrdil redaktorovi deníku El Pais, že portugalský manažér podepsal minulý měsíc v Manchesteru United předběžnou dohodu o pracovní smlouvě s klubem pro příští ročník. Nicméně v dohodě je mezírka, které můžou v United využít, pokud si svůj názor na jeho jmenování změní. A o co jde?

 

Pokud se do prvního května nestane oficiálně jmenovaným manažérem klubu, budou mu muset zaplatit pokutu 5 000 000 liber. Pokud tak neučiní ani do prvního června, budou platit dalších 10 000 000 liber. Květen je totiž klíčový pro uzavírání dohody s hráči a přípravám k podpisu nových osil pro tým. Podle deníku si vyhlédl jako hlavní posilu hvězdu Tottenhamu, kterou je  Harry Kane.

 

Dalším trochu nepříjemným faktem je, že s jeho příchodem nesouhlasí jedni z největších postav v klubu. Sir Alex Ferguson ani Sir Bobby Charlton si nejsou jistý tím, zda je pro klub tím nejlepším řešením právě Mourinho.