Šílený výprodej Chelsea! Conte prozradil, kdo v létě s jistotou změní dres


9240


Londýnská Chelsea se může pochlubit opravdu famózní formou v anglické lize a pohodovým náskokem deseti bodů na rivala z Tottenhamu.

Přesto je však v týmu co zlepšovat. Tedy alespoň to si myslí sám manžer Chelsea Antonio Conte, který na nedávné tiskovce potvrdil, že se budou z týmu Blues poroučet hned dvě opory. A co se stalo důvodem jejich odchodu? Slabá forma!

Jako blesk z čistého nebe! Messi a spol propadli u další standardky

Londýnský velkoklub se tak v létě rozloučí s brazilským čarodějem Willianem a belgickým brankářem Courtoisem. O odchodu belgického brankáře se mluví už delší dobu a zmiňuje se hlavně zájem španělského Realu Madrid.

Ten by však nemusel být jediným zájemcem o tohoto vysokého Belgičana. Španělské deníky mluví i o zájmu Barcelony, která zvažuje výměnu chybujícího Ter Stegena.


To odchod Williana je jiná káva. Tento malý čaroděj teprve před rokem podepsal novou čtyřletou smlouvu s londýnskou Chelsea a nyní si musí balit kufry. Jeho forma však není nijak oslnivá a tak není divu, že se jej Conte rozhodl zbavit.

A to je fakt, který nejvíce nahrává do karet Manchesteru United, který vede bývalý kouč Blues José Mourinho. Sám Portugalec vyjádřil velkou touhu obnovit spolupráci s tímto brazilským středopolařem.