Sex s Messim? To je jako spát s mrtvolou, stěžuje si modelka

1
2
3
4
5
6

51092


Na trávníku je geniální, ale v posteli, tam je to zřejmě bída. Holt Leo Messi nemůže být ve všem výjimečný. “Sex s ním, to je jako spát s mrtvolou,” postěžovala si argentinská modelka Xoana Gonzalez.

Hvězda Barcy má problém. Její jméno se zase objevuje v bulváru. Tentokrát nejde o nezaplacené daně, ale o jiné hříchy minulosti. Ozvala se totiž Mesiho vnadná krajanka a modelka, se kterou si v minulosti údajně užil.

Argentinec si v roce 2011 měl zadovádět s krasavicí Xoanou Gonzalez. V době, kdy po jeho boku stála současná přítelkyně a matkou dvou dětí Antonella Roccuzzo. A prý jeho výkon nestál za nic…

“Chtěla jsem, aby mi ukázal víc. V jednu chvilku jsem si připadala, jako bych spala s mrtvolou,” řekla modelka v rozhovoru pro peruánskou televizi. “Bylo to už před lety, byl ještě mladý,” dodala.

Jak se seznámili, není jasné. Podle všeho Messimu slastnou chvilku domluvila jeho ochranka. “Bylo mi řečeno, že pro mě mají někoho, koho chci moc vidět. Byla jsem zvědavá. Když přišel Messi, ztuhla jsem. Byl to můj idol,” líčila Xoana. “Ale řekla jsem mu, že je slaboch, že poslal svou ochranku,” dodala.

K “akci”mělo dojít v Messiho bytu v Puerto Madero v Buenos Aires. “Už ani nevím, jestli mi řekl, že má přítelkyni, nebo ne. Bylo ale vidět, že je hodně plachý. Nejdříve jsme se bavili o hudbě a pak došlo na sex,” tvrdí argentinská kočka.

Ať je to pravda, nebo ne, Messiho doma zřejmě čeká slušné peklíčko…

Fotky argentinské krásky najdete na dalších stránkách….