Senzace je na světě!!! Leicester slaví titul dvě kola před koncem! Tottenham ztratil dvoubrankové vedení

8484

Zázrak sezony Leicester City může slavit titul v Premier League!!! Tottenham totiž nezvítězil na Stamford Bridge, a tak dvě kola je sedmibodový náskok Lišek nedostihnutelný!!! Zápas byl do 35.minuty bezgólový, jenže skóre otevřel Harry Kane po situaci smrdící ofsajdem. Minutu před koncem prvního poločasu již na 0:2 zvyšoval Son.

Po změně stran si v 58.minutě na roh Williana naskočil Gary Cahill a snížil na 1:2 z pohledu Chelsea. v 82.minutě na 2:2 srovnal neviditelný Hazard přímo do šibenice. V tu chvíli byli všichni v Leicesteru na nohou. Tento gól jim totiž do náruče hodil MISTROVSKÝ TITUL PREMIER LEAGUE!!! Senzace je na světě!!!

Tým, který loni hrál o udržení a před 7 lety dokonce až třetí nejvyšší soutěž League 1 to dokázal!! Oslavy budou jistojistě bujaré a na tento ročník se bude ještě léta vzpomínat nejen v Leicesteru.

Takhle mohutně slavili hráči Leicesteru titul i hned po skončení utkání, sleduj zde