Se Zlatanem bacha! Takhle v rozhovoru při oslavách poháru Ibra sundal Pogbu


3622


Manchester United ovládl finále ligového poháru ve Wembley a zvítězil hlavně zásluhou Zlatana Ibrahimoviče 3-2 nad Southamptonem. Strůjce úspěchu si po vyhraném zápase užíval ovací fanoušků i pochval od svých spoluhráčů. Pogba ale řekl něco, čeho se Ibra hned chytil.

Zlatan je pán. Ať si každý říká co chce, ale to co ve svém věku předvádí, je neuvěřitelné. On ještě k tomu prohlašuje, že prostě takový borec je.

Když ho před sezónou pobízel legendární hráč United Cantona, nenechal se zastrašit. Že prý Cantona král a on princ. Haha, bohem se tehdy Zlatan nazval. To si ukousl pořádné sousto.

Jak ale slíbil, tak splnil a plní stále. United by v této sezóně bez jeho branek horko těžko zažívali tak povedený ročník. O to více může fanoušky a majitele Rudých ďáblů těšit, že Zlatan přišel zadarmo po odchodu z PSG.

A na toto téma se v přátelském hecovačce pobavili Pogba se Zlatanem. Pogba totiž řekl na výkony Zlatana: ,,To je to, proč ho kupujete.” Na to se ale hned osočil Zlatan: ,,Koupili? Já přišel zadarmo, to tebe koupili, já přišel zadara.