‘S Alláhovou pomocí snad katalánská žumpa nezíská trofej,’ zaznělo z úst prezidenta španělského klubu. Proč?


6339


Velké kontroverze vzbudil ve středu svým tweetem v arabštině Abdullah Al Thani, který je prezidentem 14. klubu La Ligy Málagy CF. Arabský šejk a vlastník klubu, který před třemi týdny porazil Barcelonu 2:0, se do katalánského klubu velmi tvrdě opřel kvůli komentářům o trenérovi Michelovi.

SÁNCHEZI TY SIMULANTE! Útočník Arsenalu to schytává ze všech stran! Podívejte se proč

“S Alláhovou pomocí na hřišti snad katalánská žumpa nepocítí vůně trofeje po jejich lžích o trenérovi Michelovi,” napsal na svém twitterovém účtu katarský byznysmen, který klub vlastní už 7 let.

Jeho slova ihned vzbudila pobouření, neboť právě Málaga hraje v posledním kole na domácím hřišti proti Realu Madrid, který velmi těsně drží ligové vedení před Barcelonou a je pravděpodobné, že právě poslední zápas bude rozhodovat o majiteli titulu.

A taky z Barcelony se ozývají hlasy plné obav, protože právě kouč Málagy Míchel sám sebe označuje za velkého Madridistu. V klubu totiž 12 let působil coby hráč, a také po výhře nad FCB na začátku dubna řekl, že rád vždycky pomůže Realu.

Podle vedení Barcelony jsou Al-Thaniho slova proti fair-play. Ve svém prohlášení mj. píše, že se hodlá obrátit na řídící orgány nejvyšší španělské soutěže, které podá podnět k šetření. Nicméně kurzy na závěrečný zápas na La Rosaledě bude velmi zajímavé sledovat. 😉