Ryan Giggs je blízko novému trenérskému angažmá! Chce jej tradiční klub, nacházející se v problémech


5284


Legenda Manchesteru United a velšského fotbalu Ryan Giggs má být údajně blízko svému druhému trenérskému angažmá. Před dvěma lety si vyzkoušel roli trenéra ve svém milovaném Manchesteru United poté, co vyměnil na lavičce Davida Moyese. A po sezonách, v nichž působil vedle Louise van Gaala jako asistent trenéra je znovu připraven na post manažera.

Velký zimní výprodej Manchesteru United! Mourinho se chystá prodat v lednu až 4 kvalitní hráče

Ten je aktuálně volný po včerejším odvolání Garryho Caldwella ve Wiganu. Tradiční klub, který ještě před 4 lety působil v Premier League a vyhrál FA Cup se potýká s problémy. Vloni dokonce tradiční klub ze severu Anglie působil ve 3. lize, kterou ale opanoval, no po návratu do Championshipu to není o nic lepší.

Výsledek obrázku pro ryan giggs coach

Latics jsou aktuálně na předposledním 23. místě s tříbodovou ztrátou na záchranu, což zapříčinilo zmiňovaný vyhazov teprve 34letého Caldwella. Wigan ví, že musí jednat rychle. Už v sobotu jej čeká velmi důležité utkání na půdě 20. Cardiffu.

Giggs byl dokonce nedávno zmiňován v souvislosti s nahrazením Francesca Guidolina ve Swansea, ale ambice klubu se mu podle jeho slov nelíbily, a proto pozici trenéra přenechal americkému kolegovi Bobu Bradleymu.

Vedení Wiganu má každopádně více možností. Sázkové kanceláře favorizují odvolaného trenéra třetiligového MK Dons Karla Robinsona, ale Giggs je hned v závěsu. V souvislosti s příchodem na DW Stadium jsou skloňováni také zkušení kouči Tim Sherwood a Nigel Pearson.