Rozhodnuto! Diego Costa odchází za astronomickou sumu z Chelsea… Blues už ví, kdo ho nahradí. Hvězdička Realu Madrid


30811


Spekulace posledních měsíců se stávají skutečností. Horkokrevný kanonýr Diego Costa opouští Chelsea. Blues už však ví, kdo ho nahradí.

Čínské peníze hýbou světem a to i tím fotbalovým. To o čem se dlouho diskutovalo, se nakonec i stalo. Diego Costa podepsal v nočních hodinách ze středy na čtvrtek předběžnou smlouvu s klubem Tianjin Quanjian.

A teď to nejdůležitější. Cena! To, co vyinkasuje Chelsea i samotný hráč je opravdu šílené. Costa si přijde na 30 milionů eur ročně. Blues pak dostanou neuvěřitelných 90 milionů eur. Tím pádem se Costa dostává na hranici Ronalda s Balaem.

Čínské peníze Chelsea voní. Vždyť už je to druhý mega přestup během krátké doby (před nedávnem zpeněžili Oscara za 60 milionů eur). Costa navíc nejde mezi žádné nazdárky. V klubu totiž hraje další bývalý hráč Chelsea Alexandre Pato. Toho doplňuje belgický reprezentant Axel Witsel.

Chelsea už také ví, jak s penězi naloží. Nahradit Costu má hvezdička Realu Madrid. Abramovič si totiž za cíl číslo 1 pro letní přestupové období vybral Alvara Moratu.