Rooney je připraven opustit United! píší britská média


2922


Chystá se odchod legendy Manchesteru United? Podle britských médií Rooneymu pomalu zvoní umíráček.

V posledních týdnech se mezi fanoušky stále víc a víc řeší budoucnost kapitána United. “Má stále na to aby byl tahounem týmu?” ptají se.

Spekulace pak výrazně zesílily po víkendovém zápase Premier League proti Leicesteru. Mourinho nechal Rooyneho sedět jen na lavičce. Toho se okamžitě chytla britská média, která přišla s velmi znepokojující zprávou. Rooney je připraven opustit United. Pro tým už zřejmě není nepostradatelný, s příchodem nových hráčů a vzestupu mladé hvězdičky Rashforda už pro 30letého kanonýra není místo.

Tak to je šupa! Beckham a komik Hart baví svět v nové reklamě

Tyto spekulace však Mourinho razantně odmítl. “S Rooneym nemáme žádně problémy. Je to můj kapitán, ať už je na hřišti, nebo doma u televize,” reagoval podrážděně.

“Typická média. Kdybych posadil Rashforda, ptali by se proč. Posadím Rooneyho a je to zase špatně. Můžu udělat sestavu pouze z 11 hráčů. Teď jsem se rozhodl takto, to je všechno,” ukončil rozhovor trenér United.

Podle SkySports však Mourinho nepočítá s Rooneym v základu ani pro ligový zápas se Stoke. Každopádně šanci by měl dostat aspoň ve čtvrtečním utkání evropské ligy.