Ronaldo v odvetě hattrickem smetl Wolfsburg! Rozhodla geniální trefa z přímáku

2790

Velký nápor se čekal od Realu Madrid na obranu Wolfsburgu po prvním zápase. Bílý Balet vlétl na Němce od prvních minut a utkání rozhodl hráč s číslem sedm, Cristiano Ronaldo.

Ronaldo potřeboval pouhou minutu na to, aby srovnal skóre z prvního zápasu (0-2). Stalo se tak v 16. minutě, kdy si Ronalda našel míč v šestnáctce a kat Wolfsburgu udeřil poprvé. Minuta plynula a bylo to 2-0 pro Real. Ronaldo udeřil podruhé a bylo srovnáno manko poté, co se prosadil hlavou.

Zápas dále probíhal již v klidnějším tempu. Ke slovu se dostali i hosté, ale míč do branky nedokázali dostat. Real v druhém poločase začal opět šlapat na plyn a obrana Wolfsburgu měla problémy. Svou show nakonec Ronaldo završil v 77. minutě. Hattrick vsítil z přímého kopu, kdy mu zeď Wolfsburgu udělala díru a Cristiano věděl co s míčem. Videa s brankami níže…