RONALDO podruhé OTCEM? Na povrch vyplula tahle diskutabilní fotografie


6520


Portugalská mašina Cristiano Ronaldo se možná stane podruhé otcem! Paparazzi vyfotili tuhle diskutabilní fotografii. Ihned po zveřejnění této fotky se začalo diskutovat zda se Ronaldo přítelkyně jenom dobře najedla a nebo čeká dítě!

Cristiano Ronaldo je jednoznačně společně s Messim nejlepší fotbalista světa. Často je terčem posměchu a nadávek kvůli jeho “přehnané“ péči o svůj vzhled. Ženám se to ovšem líbí a Cristiano o ně rozhodně nemá nouzi. Už před nějakou dobou portugalského krále uklovla 22 letá Georgina Rodríguez.

❤️️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

G☀️☀️D M 👸🏻R N 🌷 N G #GioTime

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

No chlapy? Kdo by jí Ronaldovi nezáviděl…?

Cristiano Ronaldo se už jednou otcem stal! Tehdy mu dodnes neznámá matka porodila Cristiana Ronalda Juniora. Portugalec jí za mlčenlivost zaplatil ne malou částku.

Teď to vypadá, že se stane CR7 otcem znova! Paparazzi totiž vyfotili tuhle zajímavou fotografii. Georgina Rodríguez na ní má zajímavé břicho… Vypadá to totiž jako kdyby čekala dítě.

View post on imgur.com

No posuďte sami… Buď je Georgina opravdu těhotná nebo se pouze dobře najedla. Cristiano Ronaldo se k téhle situaci a fotce zatím nevyjádřil. A tak nám nezbývá jen spekulovat a počkat co ukáže čas.