RONALDO ničí Bayern Mnichov! Portugalský král střílí HATTRICK a jako první hráč v historii má na kontě 100 branek v Lize Mistrů + Real Madrid 4:2 Bayern Mnichov

1
2
3

1884

Real Madrid 4:2 Bayern Mnichov – Španělský velkoklub zdolal německého giganta v prodloužení a postupuje tak po 7 za sebou do semifinále Ligy Mistrů!

Realu Madrid se v Lize Mistrů daří. Tento španělský gigant kraluje Lize Mistrů už několik let. Na kontě má 11 titulů v téhle přestižní fotbalové soutěži. Bayern do druhého poločasu vkročil dobře když se v 53 minutě z penalty prosadil Robert Lewandowski. Netrvalo dlouho a Portugalská mašina srovnala skóre na 1:1… Další gól vstřelil Sergio Ramos ovšem nešťastně do vlastní sítě a bylo to 1:2. Několik minut před koncem dostal Vidal druhou žlutou kartu za faul na Marca Asensia z Realu Madrid a stejně jako v prvním zápase musel Bayern dohrávat v 10ti! Od té doby to s ním šlo z kopce… Real Madrid vstoupil do prodloužení jednoznačně lépe a po dalších dvou gólech Ronalda a branky Marca Asensia zvítězil 4:2.

Ronaldovi to proti Německým týmům střílí. Ve dvoj zápase Ronaldo nastřílel Bayernu 5 branek a dotáhl tak Real do semifinále Ligy Mistrů. Fenomenální Portugalec tak ukazuje že na to furt má a patří mezi světovou extra-třídu! Jako prvnímu hráči v historii se podařili vstřelit 100 branek v Lize Mistrů a 103 branek v Evropských pohárech od UEFY! V Lize Mistrů na to potřeboval 10 sezón. Další zajímavost je že vstřelil více branek ve vyřazovací části než v základní skupině!

Přehled všech jeho 3 branek z utkání najdeš na dalších stranách!