Ronaldo mění nádobíčko! Po zranění nazuje tyhle luxusní kopačky Nike

1
2
3
4
5

19323


Všechno jde hladce, CR7 se zotavuje po zranění a už je v tréninku. Jeho návrat na trávníky se ponese ve znamení jedné velké změny – Cristiano totiž mění kopačky.

Ronaldo v posledních dnech testuje novinku od Nike, která ještě ani není v prodeji: zeleno-stříbrné krásky Mercurial Superfly V, které jsou součástí edice Elite Pack.

Podle snímků z tréninku Realu je s nimi CR7 maximálně spokojený. Portugalec se tak přidal ke skupině pouhých jedenácti hráčů, kteří nosí boty z této kolekce. Kope v nich Kevin De Bruyne, Eden Hazard nebo Raphael Varane.

Čím jsou výjimečné? Oproti předchozímu modelu Superfly jsou kopačky výrazně lehčí. V Nike použili místo uhlíkových vláken nylon. Zlepšit by se měla i stabilita hráče díky zakřivení kolíků. Lepší výkony slibuje také technologie Speed Rib, která tvoří na svršku třecí plochu mezi míčem a botou.

Chceš být jako CR7? Víme, jak na to!

Ronaldo by měl být po zranění Realu k dispozici nejpozději v září na domácí zápas s Osasunou. A je jisté, že na hřiště vyběhne právě v novince od Nike.

Americký výrobce začne kopačky z edice Elite Pack prodávat od 16. srpna. Maloobchodní cena by se měla pohybovat kolem 300 eur.

Detailně se můžeš podívat na kopačky na dalších stránkách

https://www.youtube.com/watch?v=er-oi3e4oO8