RONALDO: Cítím se stále mladý! Jak dlouho bude CR7 ještě běhat po trávnících? Co všechno prozradil o své budoucnosti?


4961


Cristiano prozradil jak to vypadá s koncem jeho kariéry! Jak dlouho ještě plánuje hrát? A jak to vypadá z jeho fyzickou kondicí?

Navas nebo De Gea? Toť otázka… RONALDO se k tomuhle vyjádřil jasně!

Legenda Realu Madrid má už 32 let a nepatří tak už mezi nejmladší! Mnoho lidí si bez něj Real Madrid a fotbal obecně nedokáže představit. Všechno ovšem jednou končí a tak jednou skončí slavný portugalec.

Vypadá to ovšem, že má CR7 energie na rozdávání. Většina fotbalistů v tomhle věku pomalu slábnou a už to není co to bývalo. Cristiano je ovšem výjimka! Na trávnících ho uvidíme kouzlit zřejmě ještě dlouho.

Teď mám dva až tři dny na oddych a potom máme s Portugalskem kvalifikační zápas a Pohár konfederace. Je to dlouhá sezóna, ale já jsem motivovaný a šťastný. Věk je jenom číslo, cítím se jako mladý chlapec,” Vyjádřil se CR7

Novináři ovšem Ronalda i během velkého večera Realu Madrid trošku provokovali, když se nevyhli otázkám týkající se fanoušků Pusinek, kteří Ronalda v této sezóně párkrát vypískali:

Myslím si, že lidé mě nemají za co kritizovat, protože čísla nelžou. Nemám potřebu o sobě vykládat, protože čísla jednoduše nelžou. Jsem velmi šťastný, vyhráli jsme trofeje a je to jeden z nejkrásnějších momentů v mojí kariéře. Říkám to každý rok, ale je to pravda!, ” Odpověděl Cristiano