Real v barvách Barcy? Může být. O podobě dresů rozhodnou jen fanoušci

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

19557


Že dresy vašeho oblíbeného klubu nestojí za nic? Možná s tím půjde něco dělat. Adidas spustil unikátní soutěž pro fanoušky, kteří rozhodnou o podobě trikotů předních evropských klubů.

Real v zelené a navíc se svislými pruhy? Nebo Manchester United v barvách City? A co třeba Bayern jako Dortmund? Může se to stát.

Už od příští sezony se budou dresy Realu, Bayernu, AC, United, Juventusu a Flamenga odvíjet od návrhů fandů z celého světa. Adidas coby dodavatel trikotů zmíněných klubů spustil speciální aplikaci na svém webu. Šanci má každý.

“Je to naprosto úžasná příležitost pro příznivce z celého světa, kteří můžou vybrat triko pro svůj tím, a tím se zapsat do klubové historie,” pochvaloval si krok Adidasu záložník Realu Gareth Bale.

dab malovat

Má to ale jeden háček. Fandové nevyberou hlavní dresy, ale třetí. I tak je to jistě od Adidasu skvělý krok, aby se fans se svými kluby ještě více ztotožnili.

Soutěž je rozjela v minulých dnech a potrvá několik příštích měsíců. V trikotech amatérských kreativců pak fotbalové hvězdy vyběhnou na trávník od sezony 2017/2018. “Naši fanoušci jsou hodně vášniví, moc se těším, až uvidím, s jakými návrhy přišli,” dodal nadšený Bale.

Messi dostal dárek od Adidasu! Na ligu chystá kopny v barvách Hulka

Fanoušci nejprve v hlasování zvolí sto nejlepších návrhů u každého týmu. Finální rozhodnutí pak bude na odborných porotách jednotlivých klubů, ve kterých by měli zasedat i někteří hráči.

Na návrhy dresů od fandů se můžeš podívat na dalších stránkách

https://www.youtube.com/watch?v=n7A4iAluyXc