Real Madrid plánuje vyrovnat svůj přestupový rekord za Balea! V lednu chtějí ulovit tuto hvězdu


17581


Když už se rozhodly kluby utrácet ve velkém (Manchester United, Juventus), Real Madrid nebude pozadu. Plánuje dokonce vyrovnat svůj přestupový rekord z roku 2013, kterým byl nákup Balea z Tottenhamu. Kdo je jejich novým cílem?

Los Blancos plánuje své byznysové kroky, přestože má veliké potíže s přestupy. Klub totiž nesmí do ledna roku 2018 podepsat žádného nového hráče. Proti tomuto trestu se ale klub plánuje odvolat u sportovní arbitráže a to zejména kvůli jednomu hráči.

Real totiž zacílil na hvězdu Juventusu Turín Dybalu.

Hráč je čerstvě nominovaný na Zlatý míč pro rok 2016 a budí v Evropě veliký zájem. O jeho služby usiluje konkurenční Atletico a především Barcelona, která si hráče již delší dobu skautuje.

Pokud by Real s odvoláním uspěl, mohl by Dybalu vyfouknout řadě klubů z podnosu s nabídkou 100 milionů euro. Vyrovnal by tak klubový přestupový rekord. Dybalu si ale chtějí v Juventusu pojistit, protože o zájmu gigantů vědí. Paulo dokázal v dresu Staré dámy skórovat sedmadvacetkrát z šestapadesáti zápasů. Hráč je ve skvělé formě a Real by ho rád získal do svých řad.