Real Madrid je krůček od získání posily do zálohy! Chce ulovit hráče z Anglie


10147


Španělský gigant Real Madrid plánuje v posledních dnech posilovat zálohu. Vypadá to, že Paula Pogby se v Madridu asi nedočkají, zacílili proto na rychlíka z Anglie. Kdo je jejich nově vyhlédnutý cíl a jak blízko je k přestupu?

V Madridu se podle reportérů ze Španělska jen čeká na to, až se potvrdí přestup Paula Pogby do Manchesteru United. Na tohoto hráče totiž z počátku klub cílil. Bohužel pro ně se však jeví jako pravděpodobné, že bude směřovat do Anglie.

Klub má v plánu tedy nakupovat jinde, a to konkrétně v Anglii. Na EURO 2016 na sebe totiž hodně upozornil záložník Moussa Sissoko. Na Santiagu Bernabéu jej proto chtějí angažovat.

Podle anglického portálu Telegraph je jen otázkou času, než se jim podaří Sissoka získat. Informují o tom na svém Twitteru.

Sissoko by byl o dost levnější, zato stále velice kvalitní posilou. Hráč Newcastelu na sebe upozornil hlavně v dresu svého národního týmu na EURO. Newcastle sestoupil z Premier League a klub rozprodává hvězdy. Jednou z nich je právě i Sissoko. Klub již opustili hráči Wijnaldum a Townsend.