První velká ochutnávka fotbálku PES 2017! Messi, Suárez a Neymar v hlavní roli

1
2
3
4
5
6

11558


FIFA 17 sem, FIFA 17 tam. Ale co druhý populární virtuální fotbálek? Pro jeho fandy máme dobrou zprávu: Konami konečně uvolnilo první trailer PES 2017. Barca v něm hraje hlavní roli.

Proč právě Katalánci? Představitelé japonského herního gigantu totiž uzavřeli s Barcelonou partnerství na následující čtyři roky.

Konami tak získá exkluzivitu na vytvoření barcelonského stadionu, dresů nebo taktiky. Samozřejmostí bude i mód s legendárními hráči Barcy. Téměř jistě se bude objevovat na přebalu hry některá z hvězd klubu. Jestli to bude Neymar (na obalu byl loni), Suárez nebo někdejší tvář série FIFA Messi, to si musíme počkat.

Trailer má přes čtyři minuty, přičemž nabízí pohled na virtuální Camp Nou, herní záběry z utkání Barcy nebo menu gamesky.

Podle vývojářů Konami se fanoušci dočkají několika vylepšení. Hodně slibuje například novinka v podobě Real Touch, díky které bude snazší ovládat míč a rozdávat i přijímat přihrávky. Hra přitom poběží stále na Fox enginu. Revoluci tak nečekejme, pouze evoluci.

PES 2017 vyjde stejně jako konkurenční FIFA 17 od EA v září.

Na screeny ze hry se můžete podívat na následujících slajdech…

https://www.youtube.com/watch?v=6B6r91GAfR0