Proč Lewandowski a Morata nechtějí přestoupit do Realu Madrid? Vadí jim totiž jistá osoba v jejich kabině


15710


[GARD align=”center”]

Prezident klubu Realu Perez se společně s trenérem Zinedinem Zidanem shodli na tom, že by v létě prospělo získat do Realu Madrid nového útočníka. No hlavními adepty na tento post jsou asi největší aktuální hvězdy z největších evropských soutěží. Konkrétně Mnichovský Robert Lewandowski a druhým do party je ztracený syn Morata, který dres Realu Madrid již oblékal, ale nyní řádí v Turínském Juventusu.

No oba tito hráči však cestu do španělské metropole odmítají a mají k tomu jeden jediný důvod. Je jím konkrétně někdo v aktuální kabině Realu. No být to například mladíček Vázquez, dal by se celý problém jaksi jednoduše vyřešit. On je to ale prosím pěkně samotný Cristiano Ronaldo! Největší stár a tahoun klubu. Deník Sport-english dokonce citoval hráče Mnichova Lewandowského: ,, Dokud bude v kabině Cristiano, já tam nepříjdu.”

Vedení Bílého Baletu tedy čeká těžké rozhodnutí. Připustit si odchod dosavadního tahouna a miláčka fanoušků hvězdu CR7, nebo počítat s ním (mimochodem s Ronaldem má skvělé vztahy samotný trenér Zidane) a poohlédnout se po posilách jinde. No samotný Lewa Real ještě v dresu Dortmundu pěkně proháněl.

Rosického po tomhle výroku fanoušci Arsenalu milují ještě víc
Tenhle sázkař vyhrál půl MEGA!

[GARD align=”center”]

[GARD align=”center”]