Vardy závislák! Před mačem si dávám tři Red Bully a dvě kafe, přiznal střelec Lišek


6508


Když nastartuje své rychlé nohy, valí se dopředu jako hladová šelma. A málokdo ho zastaví. Kde ale bere hvězda Leicesteru Jamie Vardy tolik energie? Útočník Lišek má hodně specifický jídelníček.

Anglickému snajprovi, který v uplynulé sezoně dotáhl podceňovaný tým až k titulu, vyšla v minulých dnech autobiografie. V ní odtajňuje několik zajímavostí ze soukromí.

Mimo jiné to, jak zvládá náročný brejkový styl kouče Ranieriho. Speciální trénink? Nic takového. Vardy si frčí v energeťácích. “Nesnídám, dám si Red Bull, v 11. 30 si pak udělám omeletu se šunkou a sýrem, kterou spláchnu dalším Red Bullem,” stojí ve Vardyho knize.

S přísunem kofeinu ale pokračuje i v průběhu dne. “Po obědě zajdu na dvojité preso, obvykle s obráncem Wasilewskim. A dvě a půl hodiny před zápasem do sebe kopnu další Red Bull,” tvrdí rychlonohý střelec.

Výsledek obrázku pro red bull vardy

Jak zjistili novináři na ME ve Francii, 29letý útočník nemá slabost jen pro kofein, ale i nikotin. Ne, nekouří. Vardy totiž žvýká, jako třeba někteří hokejisté v NHL, tabák. Krabičku své oblíbené pochoutky nosil na evropském šampionátu pravidelně s sebou.

Neymar? To je jen průměrák, říká nejkrásnější fanynka Barcelony

Je vidět, že ví, co dělá. Na trávníku je většinou k nezastavení. Red Bull asi vážně dává křídla. Vardymu určitě.