Proč je Messi blond? Argentinec konečně přišel s vysvětlením


25839


Na trávníku je k nepřehlédnutí. Ale nejen díky své fotbalové genialitě. Messi je blond. A palice mu svítí jako vánoční stromek. Ale proč to udělal? Konec spekulací. Je jasno.

Když hvězdný Argentinec na konci července ukázal na Instagramu svůj nový účes, řada fanoušků byla v šoku. Zbláznil se on, nebo jeho kadeřník? Teorií byla řada. Messi se teď konečně rozhodl promluvit.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

“Chtěl jsem začít úplně od nuly,” vysvětlit Argentinec, který své pohnutky odtajnil v rozhovoru s populárním argentinským televizním bavičem Mingem.

Snajpr Barcelony prožil v argentinském dresu další velké zklamání. Po mistrovství světa se nedočkal s týmem vysněných zlatých medailí ani na Copa America. Chtěl tak přijít s něčím radikálním, čímž by za neúspěchem udělal tlustou čáru.

“Stalo se hodně věcí. Řekl jsem si, že to musím zlomit a začít od začátku,” líčil Messi. “Cítil jsem, že to musím udělat. Vše se mi zhroutilo,” dodal.

Nike si Neymara hýčká. Nastoupí v luxusních kopnách od basketbalisty Jordana

Frustrace z prohry v kontinentálním šampionátu byla u něj tak velká, že na čas dokonce uzavřel reprezentační kariéru. “Po prohraném finále jsem byl na dně. Bylo to obrovské zklamání,” doplnil Messi, který své rozhodnutí o konci v nároďáku vzal rychle zpět.

Už v ní zase válí. Jen s drobným rozdílem oproti minulosti. Je blond.