Proč byl Aubameyang jen na tribuně? Kouč Tuchel ho potrestal za…


10167


Místo dresu kabát a stylový klobouk jako z gangsterky. Snajpr Dortmundu Pierre-Emerick Aubameyang si překvapivě užíval duel Ligy mistrů jako divák z tribuny. Proč ho kouč Tuchel vyřadil ze sestavy? Už je jasno.

Dortmund ve středu udolal v Lize mistrů 1:0 Sporting Lisabon. Zajistil si tak postup do další fáze. Po utkání se ale řešilo jiné téma: Proč nehraje Aubameyang?

“Bylo to z interních důvodů. Kouč se zkrátka rozhodl takhle,”odpálkoval novináře generální ředitel BVB Hans-Joachim Watzke.

GALERIE: Nasri prodává svůj luxusní palác. Za 200 mega dostanete 7 ložnic i noční klub

A v podobném duchu hovořil i samotný trenér Thomas Tuchel. Mlžil. Ale z jeho slov bylo patrné, že gabonský rychlík má vroubek. “Šlo o rozhodnutí, které bylo z našeho pohledu nutné. Dnešním dnem jeho trest končí,” utrousil po zápase Tuchel.

Tak co se vlastně stalo? S vysvětlením přišel většinou dobře informovaný německý Bild. Aubameyang prý namíchl vedení i kouče svým výletem do Milána.

Seznamte se s dvojníkem Lea Messiho! S hvězdou Barcy si ho běžně pletou

Útočník totiž strávil v italském městě módy s kamarády téměř celé úterý. “Klubová pravidla ale vyžadují, aby den před utkáním byl každý hráč v Dortmundu,” píše Bild.

https://www.youtube.com/watch?v=-Q9Hiam4bhQ