Proč Balotelli zklamal v Liverpoolu? Může za to lhář a žárlivec Gerrard, tvrdí přítel Maria


12747


Už se o něm zase mluví. V dobrém. Mario Balotelli pálí ostrými za Nice. Proč si tak nepočínal i v Liverpoolu? S hodně kontroverzním vysvětlením přišel jeho blízký přítel El Hadji Diouf.

Lepší debut si nemohl přát. První mač, dvě branky. Mario Balotelli zažil po odchodu z Liverpoolu báječný start v novém působišti.

Podle přítele Super Maria El Hadjiho Dioufa to není náhoda. Zlobivý chlapec světového fotbalu prý mohl zářit i na Anfield Road, nebýt jedné “drobnosti” – ikony Stevena Gerrarda, který z klubu loni odešel do MLS.

“Nedopadlo to pro něj dobře, protože s ním nevycházel. Gerrard nikdy neměl tolik talentu jako on a šířil o něm negativní věci,” líčil Diouf, který před lety také působil u Reds. A neprosadil se.

Senegalský útočník šel ještě dál a legendu Liverpoolu vůbec nešetřil. “Je to žárlivec, který nemá rád osobnosti. Mario je dobrý člověk, není to kluk, který by v šatně dělal problémy,” nepochybuje Diouf.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

Paradoxně to byl právě hrdina MS 2002, který odchod do Liverpoolu Balotellimu doporučil. “Řekl jsem mu, ať to angažmá přijme,” přiznal Senegalec. “Ale pak se začaly objevovat lži, různé příběhy, na kterých nebylo pravdy vůbec nic,” uzavřel Diouf.

https://www.youtube.com/watch?v=L8_Yeu4umJ8