Pro Real Madrid se po Modričovi a Baleovi rodí v Tottenhamu další hvězda!


4515Záložník Tottenhamu Dele Alli má v této sezóně skvělou formu a není divu, že kvůli němu zpozorněly kluby z La Ligy. Jak uvádí Goal.com, Alli se stal cílem pro španělský klub, který z Tottenhamu v minulosti již přivedl ty nejlepší hráče.

 

A tím nejlepší je myšleno opravdu jedny z TOP fotbalových jmen. Chorvatský záložník Modrič přišel do Španělska v roce 2012. O rok později ho následoval Gereth Bale. A tato spolupráce s Tottenhamem se ukázala jako výborná volba. Oběma hráčům se povedlo s Realem Madrid vyhrát Ligu Mistrů.

 

Nyní se zraky z Madridu upírají na hráče, který na White Hart Lane přišel v loňském únoru za „pouhých“ 5 000 000 liber z MK Dons. Alli debutoval v utkání proti Manchesteru United a od svého debutu na sebe poutá stále více pozornosti.

Devatenáctiletý Alli podepsal s Tottenhamem proto novou smlouvu na pět let po tom, co se mu podařilo vstřelit 5 gólů v 18 startech. Má skvělé přihrávky a fotbalové myšlení. Dokáže se také prosadit jako střelec.

 

Pokud bude zdravotně v pořádku tak se nejspíše dočkáme další přestupové dohody na trase Tottenham Real. To co předvedl v zápase s Crystal Palace, byla jedním slovem nádhera.

https://www.youtube.com/watch?v=ciFK6smUTAg