Přijde Everton o svoji hvězdu? Jeho otec tvrdí, že ano! Zájem má Bayern Mnichov i Manchester United


2231Romelu Lukaku bude v létě horkým zbožím! Jeho výkony jsou opravdu výborné a je jen otázkou času, než přestoupí do lepšího klubu, než je liverpoolský Everton…

Otec slavného belgického snipera Romelua Lukaka  se nechal slyšet, že jeho syn v létě vyslyší vábení jednoho z dvojice velkoklubů Bayern Mnichov-Manchester United.

Útočník Evertonu se k The Toffees připojil v roce 2013 a hned se stal útočníkem číslo jedna. Liverpoolský celek ze něj zaplatil £28.5 miliónů a rozhodně těchto peněz nelituje. Přesun ze Stamford Bridge na Goodison Park v konečném zúčtování vyzněl pro Lukakua jako obrovský posun v kariéře.

V letošní sezóně nasázel belgický ostrostřelec, který se pyšní číslem 10 na dresu, už pětadvacet branek v třiceti sedmi utkáních. Jeho cena vzrostla na neuvěřitelných £45 miliónů.

Lukaku projevil zájem o zúčastnění se Champions League, což mu v Evertonu dopřát nemohou. Na to zareagoval jeho otec se slovy: ,,Musí opustit Everton, pokud chce zaznamenat nějaký posun ve své kariéře.” Dále se nechal slyšet, že by jeho syn měl vyslyšet vábení z Old Trafford či Allianz Arény.

,,Je připravený, zaznamenal jsem zájem z Atletica Madrid, Bayernu Mnichov, Juventusu, Chelsea a Manchesteru United,” řekl Roger Lukaku. ,,Bayern Mnichov je mašina, ve které by mohl rotovat. Jedinou podmínkou je to, že Robert Lewandowski opustí Bayern,” dodal na závěr otec nadějného Belgičana.