Přestupová BOMBA?! Španělská média informují o mega přestupu na trase Real Madrid – Manchester United


21467


Měl by se stát nejdražším fotbalovým přestupem v historii. Aby také ne. Rekord zatím drží přestupová částka 100 000 000€. Tahle hodnota by měla být podle všeho přepsána. Koho by se měli Rudí Ďáblové pokusit získat z Realu Madrid?

Jde přesně o toho muže, který drží “jmenovku” pro nejdražší přestupovou posilu. Je jím Gereth Bale. Právě on drží historický rekord s rovným stem miliónů euro. Ten by měl podle španělského deníku El Confidencial usilovat o návrat Geretha do Premier League.

Bale United

Podle deníku je Manchester ochoten poslat na Santiago Bernabeu pořádnou nabídku. A to 120 000 000 €. Bale by tak přepsal svůj stávající rekord za nejdražší fotbalový přestup hráče.

United plánují masivní investice, to je jisté. Nový trenér Jose Mourinho má za úkol tým nasměrovat opět na vrchol, ze kterého sestoupil po odchodu Alexe Fergusona. Bale by tomu mohl hodně pomoci.

Již nedávno jsme Vás informovali o zájmu United o dalšího hráče ze španělské ligy, kterého United nakonec podepsali, stane se tak i v případě Geretha Balea?

https://www.youtube.com/watch?v=PaIGuAEYK54