Přestupová BOMBA!? Real se zajíma o Vladimíra Daridu


12202


lol

Tak tohle by byl mega přestup! Německá média přišla s informací o údajném zájmu Realu Madrid o českého středopolaře Vladimíra Daradu.

Pětadvacetiletý český reprezentant by měl posílit zálohu Bílého baletu. Darida si udělal jméno hlavně v Plzni, ze které přestoupil do Freiburgu. Před letošní sezónou si ho vytáhla Hertha Berlín a Darida se stal ihned hlavní oporou týmu.

V zápase průměrně naběhá kolem 13 kilometrů, užitečný je jak při bránění tak i v útoku. Ve 24 bundesligových zápasech dal 4 branky a 2 asistence. Toho si všimli (nejenom) skauti Realu Madrid a projevili zájem.

O možném odchodu českého reprezentanta na San Bernabeu informoval třeba portál sport1.de nebo sueddeutsche.de. Real podle zdrojů hledá někoho, kdo by měl krýt záda ofenzivním mašinám typu Ronaldo, Benzema Bale. Navíc se mluví o přestupu Toniho Kroose.

Dalším faktem je, že případný přestup by vyšel Real za hubičku. Momentální trží hodnota Daridy je pouhých 5,5 milionů eur. I kdyby cena vzrostla dvojnásobně, pro Real by to byly stále drobné. Hertha kupovala Daridu za 4 miliony eur.

Podívej se na hráče, kterým přestup do Realu totálně zničil kariéru