Nečekané vyjádření Nasriho směrem k Vardymu. Tahle slova vás jistě překvapí!


8557


Bezesporu jednou z klíčových situací úterní osmifinálové odvety Champions League mezi Leicesterem a Sevillou bylo vyloučení Samira Nasriho, který dal po výměně názorů lehkou hlavičku hvězdě domácího celku Jamie Vardymu.

Jsem opravdu zlomený, nechápu, co se to děje, přiznal Lionel Messi

Ten posléze předvedl menší divadélko, na což sudí zareagoval žlutým potrestáním obou aktérů. Pro francouzského záložníka šlo ovšem o druhý prohřešek v utkání a čtvrt hodiny před jeho koncem musel hřiště opustit. O 6 minut později Sevilla navíc neproměnila penaltu a “Lišky” se mohly radovat z postupu do čtvrtfinále.

Samir Nasri v Jamie Vardy: Leicester City v Sevilla FC - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

“Vardy nic neřekl, ale zahrál to dobře,” komentuje situaci s odstupem Nasri. “Stáli jsme u sebe a hleděli jeden druhému z očí do očí a v tu chvíli on spadl na zem. Myslel jsem si, že angličtí fotbalisté jsou tvrdší. Zahrál to ale dobře,” říká Nasri, který byl i přes známou povahu bouřliváka vyloučen teprve podruhé v kariéře (první červenou kartu viděl před 5 lety v dresu Man City při zápase Premier League proti Norwichi).

“Ano, zareagoval jsem, ale ani jsem se ho nedotknul. Hlavou jsem vůbec nepohnul. Spadl, a poté nám oběma udělil rozhodčí žlutou kartu.”

“Simuloval, pochybujete snad o tom? Prohlédněte si záběry. Přihrál to, ale udělal to dobře. Měl jsem v té situaci více přemýšlet a být chytřejší,” přiznává Nasri. “Pro mě je Vardy podvodník. Kdyby to udělal cizinec, řeknou anglická média to samé. Pro mě je ale podvodník,” prohlásil Nasri.

Rodák z Marseille posléze dodal, že si nemyslí, že Vardy se měl nutně zachovat tak, jak se zachoval. Řekl též, že by si rád s forvardem Leicesteru rád promluvil, ale bez spousty kamer a diváků. “Co bych mu řekl? To byste nemohli zveřejnit,” říká. Nasri na závěr dodává, že na jeho budoucnost nemá tahle událost žádný vliv.

https://youtu.be/r164D7os0to