Před rokem nastoupil proti Baníku Ostrava! Teď mladíček Rashford válí v Premier League za Manchester United


9621


Kdo znal mladíčka Rashforda před měsícem? Maximálně zarytí fanoušci United. Teď má na kontě 18 letý talent 2 debuty za A tým Manchesteru United a 4 góly. Nejprve si odbyl premiéru v Evropské lize (jeho báječné představení sleduj →zde←), kde napráskal hned dva góly, o týden později ohromil při své druhé premiéře i anglickou Premier League! Arsenal sestřelil taktéž dvěma góly (sleduj →zde←)! Velice zajímavé je pak zjištění, že nastupoval zhruba před rokem proti Baníku Ostrava nebo proti Banskej Bystrici. Bylo tomu tak na turnaji Aquacity Cup v Popradě. Tyto týmy změřily své dovednosti v kategorii do 17 let. A právě Rashford figuroval na soupisce Rudých ďáblů.

Nejprve se ukázal v utkání proti slovenskému týmu:Favorité z Anglie vyhráli 2:0, ale herně nijak neoslnili. Za zmínku stojí právě Rashford, který byl nejlepším hráčem na hřišti. Odvážně pronikal přes obranu a trefil dokonce břevno. Nebezpečné měl hlavně standartky. Z jedné takové se prosadil a proměnil i pokutový kop.

Následovalo utkání s Baníkem: Ve druhém zápase narazili United na Baník Ostrava. Rashford nedal penaltu a Ostravané šli dokonce do vedení. United však stihli bez problému otočit na 3:1 a vyhráli tak celý turnaj.