POTVRZENO: Zlatan Ibrahimovič končí v United! Vedení mu odmítlo prodloužit smlouvu. Zlatan se tak stane 30. června volným hráčem!


11916


Fenomenální Zlatan Ibrahimovič končí v United! Důvod? Má přijít mladá krev! I přes to, že se Zlatanovi United daří tak bude vyměněn. Kdo ho má nahradit?

Vedení Manchesteru United potvrdilo konec Zlatana! Fenomenální švéd dostane košem 30. června a stane se tak volným hráčem. I přes to, že v United nastřílel 28 branek ve 46 zápasech tak se bude muset stěhovat.

Ibra bude kvůli zranění chybět až do roku 2018! Což může pro 35 letého hráče znamenat i konec kariéry… ovšem všichni moc dobře známe Zlatana.

Právě tohle má být důvod odmítnutí prodloužení smlouvy o další rok. Vedení Rudých ďáblů hledá mladou krev. Prvotní náhrada za Zlatana měl být Antoine Griezmann z Atlética Madrid. Ten ovšem nabídku odmítl a tak United loví u rivala! Zaměřil se na Álvara Moratu kterého chce přivést za každou cenu! I tohle ale možná nevýjde…. Morata totiž nedávno prohlásil, že je v Realu Madrid šťastný.

Jeho cena se pohybuje okolo 90 miliónů euro a tak by si musel Manchester sáhnout hluboko do kapsy. Real by na tomhle přestupu vydělal docela dost. Uplatnili na něj totiž své právo a z Juventusu se vrátil za 30 miliónů euro.