POTVRZENO! Diego Costa v Chelsea končí! Conte mu poslal jasný vzkaz


3891


Diego Costa a jeho budoucnost v Chelsea nebyl dlouho známá. Teď to ovšem vypadá, že je vymalováno! Conte poslal Costovi jasný vzkaz!

Španělský útočník Diego Costa v letošní sezóně za Chelsea nastřílel 20 branek a pomohl tak Blues k zisku titulu. Už delší dobu se spekuluje o jeho odchodu z Chelsea… důvodem mají být osobní problémy Diega s Contem. Oba se údajně pohádali na tréninku přičemž následně nebyl Costa nominován na zápas.

Díky tomuto se rozjeli spekulace o jeho odchodu a to ve velkém! Velký zájem projevila Čína kterou Costa ovšem odmítl. Druhým týmem se zájmem o Costovi služby je Atlético Madrid. Ti však v létě 2017 nemůžou nakupovat nové hráče kvůli trestu který jim udělilo vedení FIFA.

Vypadalo to, že Costa nakonec v Chelsea zůstane. Nedávno však Diego šokoval média v krátkém interview. Prohlásil totiž, že už si v modré části Londýna v příští sezóně nezahraje.

„Antonio Conte mi poslal zprávu, ve které mi dal vědět, že už v Chelsea nebudu pokračovat. To je všechno,“ Prohlásil Costa

„Můj vzah s trenérem během minulého ročníku byl vysloveně zlý. Je jednoznačné, že mě v týmu už nechce.  Momentálně jsem hráčem Chelsea, ale prptože mě kouč nechce, budu si muset najít nový klub. Lidé vědí, že miluju Atlético a život v Madridě jsem si užíval.  Mám o čem přemýšlet. Potřebuju hrát,“ Dodal Costa