Policejní brutalita mezinárodního charakteru?! Policisté brutálně seřezali fanoušky City v Madridu


475


Čeho je moc, toho je příliš. Policisté ze španělské metropole Madrid si nedělali hlavu s fanoušky, kteří přijeli do města podporovat z Anglie svůj tým Manchester City. Příznivci Citizens si před utkáním dopřály pár orosených, ale tvrdě na to doplatili. Jejich chování bylo ze strany tamní policie tvrdě potlačeno.

Je to již delší dobu, co se na internetu objevila videa, jak si příznivci PSV dělají v Madridu srandu z místních žebráků. Těch je zde opravdu mnoho. Nový zápas tamního celku Realu přinesl do města i skupinu fanoušků jejich soupeře z Manchesteru.

Ti však před zápasem pili (hodně a mléko to rozhodně nebylo). V centru se opět další skupinka setkala s místními žebráky. Angličtí cestovatelé si z nich dělali srandu, načež zareagovala jedna místní žebračka. Na náměstí dovedla policii a ta fanoušky rychle zpacifikovala.

Jejich zásah však vyvolal v Anglii vlnu odporu a rozhořčení. Záběry, jak si policisté mlátí obušky do těl příznivců Citizens zde odsoudili. Za nás musíme říci, že si ti darebáci utahovat z žebráků rozhodně nemají. Na druhou stranu policie to zde opravdu přepískla. Podívejte se sami. Zápas se nakonec lépe vydařil Realu. Souhrn můžeš sledovat ZDE.

https://www.youtube.com/watch?v=7js7hg9BkAY