Pokud Özil nepodepíše, půjde k United, plánuje prý Mourinho


7883


No Özil, no party. Kdo alespoň letmo sleduje Arsenal, ví, že to je svatá pravda. Bez Němce v sestavě jsou Kanonýři poloviční. Bohužel pro ně je reálný jeho odchod. K United, píše anglický tisk.

Záložník Arsenalu i v letošní sezoně předvádí skvělé výkony. Fanoušci jsou ale z něj nervózní: Özil totiž stále neprodloužil kontrakt. “A možná ani neprodlouží,” tvrdí některá anglická média.

Německý záložník má smlouvu jen na rok a půl. Stejně jako jeho ofenzivní parťák Alexis Sanchez. Ani jeden zatím nový kontakt nepodepsal. Samozřejmě kvůli penězům. Oba údajně požadují 250 tisíc liber týdně.

Arsenal a titul? Větší šance má Chelsea, říká bývalá opora Gunners

Özil aktuálně pobírá zhruba 140 tisíc liber týdně, to jeho rychlonohý chilský parťák o deset tisíc méně. Naposledy Arsenal neuspěl s nabídkou 180 tisíc liber týdně pro každého z nich.

Šanci na zisk Özila tak prý vycítil manažer Manchesteru United José Mourinho, který hráče dobře zná ze společného působení v Realu a nemá problém mu nabídnout smlouvu podle jeho představ.

“Special One se snaží využít problém mezi Özilem a vedením Arsenalu, který vznikl kvůli jeho mzdovým požadavkům,” tvrdí ostrovní média.

Coutinho do Barcy? Moc rád bych si s ním zahrál, láká ho kamarád Neymar

Možná to zní jako totální fantasmagorie. Faktem ale je, že Mourinho a Ozil k sobě mají hodně blízko. Němec v minulosti hovořil o Portugalci jako o mimořádném kouči, to Mourinho ho rovnou nazval nejlepším na světě na jeho postu.

https://www.youtube.com/watch?v=PuXW4HryvR0