FOTO: Pokrytec Guardiola! Hráčům zakazuje drahá auta, sám na trénink jezdí v Bentley


7663


Kázeň musí být! Pep Guardiola je přísný chlapík, to se ví. A tvrdou rukou vládne i v Manchesteru City. Zákazy, příkazy, to je jeho. Jenže pro něj samotného to neplatí, jak zjistili angličtí novináři.

Španěl si potrpí na vojenský režim. Extravagantní oblečení, tučná jídla, pozdní příchody, telefonování v tréninkovém centru, nic z toho si hráči Citizens nemůžou dovolit.

Ještě jedno Guardiola nesnáší: když hráči nejezdí na trénink v klubových autech, ale svých drahých bourácích.

Guardiola přitvrzuje! Kdo přibere, může na fotbal zapomenout, rozhodl

Pro něj samotného to ale neplatí. Ostrovní paparazzi zachytili někdejšího kouče Barcy nebo Bayernu, jak přijíždí do tréninkového centra City ve svém drahém bentley za 200 tisíc liber.

“Guardiola se chová jako pokrytec,” píše anglický bulvár. Holt všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější, jak by řekl Orwell.

Guardiola se objeví na školení v honosné £200 k Bentley [Fotky]

Mimochodem, kromě Guardioly nedodržuje klubová pravidla ani největší hvězda týmu Sergio Aguero. Ten pravidelně parkuje u stadionu City své lamborghini.

Španělský manažer zakazoval svým ovečkám luxusní bouráky už v Barceloně. Tehdy se dostal do sporu s Dani Alvesem, kterému přikázal, aby prodal své Ferrari.

Už žádná pizza, zavelel Guardiola. Španěl zavádí u City vojenský režim

O netradičních metodách Guardioly něco ví i Zlatan Ibrahimovič. Ten ale jeho příkaz nerespektoval. “Nikomu přeci nemůže být nic po tom, čím dojedu na trénink. Tak jsem v dubnu před zápasem s Almerií přijel svým Ferrari Enzo a byla z toho scéna,” líčil ve své autobiografii švédský střelec. V Barceloně záhy skončil.

https://www.youtube.com/watch?v=XIa461AIw0c