Pogba nazuje hadí kopačky! Tohle svět fotbalu ještě neviděl

1
2
3
4
5
6

7828


Už v sobotu čeká Ostrovy válka. Manchester United versus Manchester City. A Paul Pogba, nejdražší plejer planety, na ni pořádně zbrojí.

Francouzského záložníka United čeká premiérové manchesterské derby a Adidas mu připravil zbrusu novou obuv: vymazlené kopačky Ace 16+ Purecontrol Viper Pack.

Kopny se chlubí unikátním designem. Svršek i podrážka je ze syntetického materiálu, který imituje hadí kůži. “Když chceš být první a vytvářet pravidla, musíš být mrštný jako had,” píše ke kopačkám na svých stránkách Adidas. Jestli v nich bude Pogba skutečně mrštný, to si musíme počkat do soboty…

Nové Pogbovy střelky nejsou zajímavé jen netradičním vizuálem, ale i řadou vychytávek, které by měly hráči pomoct k maximální výkonnosti.

Ace 16+ Purecontrol Viper Pack se chlubí konstrukcí Purecut, díky které boty nemají šněrování, a tak se s nimi lépe kontroluje míč. Lehká podešev Sprintframe zajišťuje lepší stabilitu, konfigurace kolíků Total Control zase ideální akceleraci.

Chceš kopny jako Pogba? Mrkni sem!

Jedná o absolutní novinku Adidasu, který ji představil teprve v minulých dnech. Ve vybraných obchodech se dají kopačky pořídit za zhruba 300 dolarů.

Fotky kopaček najdeš na dalších stránkách

https://www.youtube.com/watch?v=u0L986huRak