Pogba je při sexu moc hlučný, nemůžeme spát, stěžují si sousedé záložníka United


26504


Když má den, na trávníku je nezastavitelný. A podobně to má Paul Pogba i při milostných hrátkách. Francouz je v posteli ďábel, což jeho sousedy pořádně štve. “Nemůžeme spát,” stěžují si.

Nejdražší fotbalista světa, který dorazil do Manchesteru United za rekordní tři miliardy, si stále nenašel vlastní bydlení. Spí na hotelu. Ostatní hosté z toho radost rozhodně nemají, trpí kvůli jeho hlasitému sexu.

VIDEO: Özil slavil narozky po boku Justina Biebera. Popřál mu i Čechího

Podle anglického bulváru ho nemůžou vystát. “Je to jako pornofilm, z jeho pokoje se ozývá hlasité sténání, kvůli kterému se v noci probouzíme,” cituje ostrovní tisk jednoho z nich.

Výsledek obrázku pro pogba dencia

Bývalý záložník Juventusu prý řádí až do časných ranních hodin. “Nechutné zvuky jsou slyšet i ve čtyři hodiny ráno. Kromě toho se z jeho pokoje lina hrozná hudba, jde o hodně vulgární hip-hop,” líčil jeden ze zaměstnanců hotelu, kde Pogba bydlí.

VIDEO: Pogba oslavil gól šíleným účesem! Na hlavě teď nosí smajlíky z Facebooku

Pogbovi prý dělá pravidelně společnost nigerijská popová hvězda Dencia. “Tvrdí, že jsou jen kamarádi. To je ale nesmysl. Jejich divoké hrátky na pokoji vypovídají o něčem jiném. Ale jinak je to milý člověk, ráno vždycky pozdraví a je v dobré náladě. Je jasné proč,” poznamenal další ze sousedů Pogby.