Podivné. Pogbův přestup potvrzen příspěvkem na Instagramu, který byl poté smazán


11391


Světová sportovní média nemluví o ničem jiném, než o přestupu Pogby do Manchesteru United. Potvrzení přišlo na Instagramu, ovšem příspěvek byl poté smazán. Než se tak stalo, podařilo se získat screenshot tohoto oznámení.

Pokud by Pogba přestoupil, jednalo by se o historicky nejvyšší přestupovou částku, která byla kdy za fotbalistu zaplacena. Rekordní suma se odhaduje na 120 000 000 eur, o čemž píší zahraniční webové portály.

Na internetu koluje screenshot instagramového příspěvku, který měl potvrdit jeho přestup. Ovšem asi ne od osoby, od které by se to čekalo. Není to žádné prohlášení od Juventusu či Manchesteru United, jde o Instagram Pogbova kadeřníka. Vtipné, říkáte si? To, co se stalo poté, vzbudilo podezření.

potvrzeni Pogby

Jeho kadeřník napsal pod fotografii, že jej stříhá pro jeho nový klub, a dodal: #manchesterunited. Lidé začali okamžitě dávat této fotografii like. Ovšem chvilku na to ji uživatel criztofferson (kadeřník) smazal. Kluby asi chtějí vše potvrdit na jejich oficiálních účtech, nebo mu samotný Pogba řekl, že ji má smazat.

Co si o tom myslíte vy? Přestoupí Pogba za rekordní částku tam, kde fotbalově vyrůstal?