PES 2017 vrací úder. Bude tentokrát lepší než konkurenční FIFA?

1
2
3
4
5
6

11346


Ten souboj trvá léta. FIFA má navrch. Jenže letos by to mohlo být jinak. Vývojáři Konami na svém fotbálku Pro Evolution Soccer výrazně zapracovali, jak naznačuje nejnovější herní trailer.

Tradiční herní výstava Gamescom v minulých dnech přinesla nejen tiskovku EA Sports a představení FIFA 17. V centru dění bylo i japonské Konami.

Herní gigant ze země vycházejícího slunce fanouškům naservíroval herní záběry z novinky PES 2017. Spot má téměř tři minuty, v akci jsou přední světové hvězdy.

Resumé? Fyzika míče, jehož chování se blíží tomu skutečnému, realistické pohyby, skvělé vyobrazení tváří hráčů i diváků v ochozech. Jako bonus příjemný hudební podkres. V Konami vědí, co dělají.

Hra sice i letos poběží na Fox enginu, ale novinek je i tak dost. Hodně se dá čekat od Real Touch, což systém, který má zlepšit kontrolu míče. Přibudou také nové pohyby a animace.

Příjemná zpráva pro fanoušky fotbálku je určitě skutečnost, že Konami uzavřelo exkluzivní partnerství se třemi velkokluby – Barcelonou, Dortmundem a Liverpoolem. Je tak jasné, že právě tyto týmy budou ve hře vyobrazeny maximálně detailně.

PES 2017 vyjde v polovině září, to konkurenční FIFA 17 až na konci měsíce.

Screeny ze hry najdeš na dalších stránkách

https://www.youtube.com/watch?v=eIhbkrdsDKU