PES 2017 je totální propadák, FIFA 17 ho válcuje! EA má našlápnuto k rekordu

1
2
3
4
5
6
7

17716


Vývojářům i akcionářům Konami se špatně spí. Možná že v posledních dnech ani nezamhouřili oka. Očekávaný herní hit PES 2017 je propadák, konkurenční FIFA 17 ho válcuje. Alespoň na Ostrovech.

Kdo čekal, že Konami letos se svým Pro Evolution Soccer konečně trumfne v popularitě fotbálek od EA Sports, tak je hodně mizerný prognostik. Možná ten nejhorší. Zprávy z Anglie hovoří o totální dominanci FIFA 17.

Brutální bug ve FIFA 17! Tohle je recept, jak dáš pokaždé gól

Jen za první týden se prodalo na Ostrovech více než 1,1 milionu kopií gamesky od EA, to je úžasné číslo. A co PES? Je to tak špatné, že horší to být nemůže: necelých 50 tisíc kousků. Fotbal od japonského studia přitom vyšel o dva týdny dřív!

Výsledek obrázku pro fifa 17 pro evolution soccer 2017

PES k lepším výsledkům nepomohlo ani to, že Konami uzavřelo exkluzivní partnerství s několika velkými kluby (Barcelona, Dortmund, Liverpool), získalo některé nové licence a celkově hru posunulo o kus dál (Real Touch, systém, který má zlepšit kontrolu míče, nové pohyby a animace). Zatím to vypadá, že se PES 2017 bude prodávat hůře než titul z minulého roku.

50 NEJ hráčů ve FIFA 17! Messi už není nejlepší, tvůrci fotbálku překvapili

To v EA Sports si můžou gratulovat. Někteří odborníci míní, že letošní ročník FIFA se stane vůbec nejprodávanější. Tím je dosud FIFA 13. “Čísla z prvního týdne v Anglii naznačují, že FIFA 17 překoná patnáct milionů kopií, které měla FIFA 13,” soudí videoherní analytik Daniel Ahmad.

Čím je letos FIFA tak unikátní? Mrkni na další stránky