Pep Guardiola si rýpl do Mourinhova Manchesteru! A to ještě ani nezačala sezóna


5908


Rivalita mezi Manchesterem City a United bude v nové éře pod vedením dvou nejuznávanějších trenérů světa nabírat na obrátkách. Ještě ani nezačala sezóna a už se hlavní koučové “nenápadně” provokují. Tedy první rýpanec přišel ze strany Guardioly a jeho Citizens. Co řekl Pep na adresu Rudých Ďáblů?

První známky rivality mezi oběma trenéry na sebe nenechaly dlouho čekat, podle zprávy z deníku Daily Mirror. Manchester City bude vstupovat do nové sezóny z lepší (prestižnější) pozice. Minulou sezónu totiž tým skončil pod vedením Pellegriniho na čtvrté příčce. Což je místo s parádní vstupenkou do další sezóny evropských pohárů.

City budou bojovat v kvalifikaci o Champions League, zatímco jejich kolegové můžou pomýšlet maximálně na zisk trofeje Evropské ligy. Reportér se Guardioly zeptal, zda by váhal s nabídkou od City v době kdy vedl Bayern, že tým neudrží příčky pro Ligu mistrů.

,,Neměl jsem strach. Ale musíme být přesní, ještě nejsme v Champions League. Ačkoli jsme na tom v této chvíli lépe než Manchester United,” řekl s úsměvem. Jeho slova k United samozřejmě v Anglii schytala od fanoušků odezvu.

Oba trenéři na sebe opět narazí v další zemi na poli dvou největších rivalů. Dříve to byl Real Madrid vs. Barcelona, nyní to budou Manchester United vs. Manchester City. Uvidíme, jak jejich boje budou pokračovat.