1
2

3027

Když ve středečním zápase Ligy mistrů proti Bayernu neproměnil Antoine Griezmann penaltu, bylo to už podruhé v tomto kalendářním roce, kdy při střele z penaltového puntíku selhal.

Děkovačka, která nemá obdoby! Nejvěrnější fanoušci Baníku připravili hráčům krásnou oslavu vítězství

Francouzský forvard neuspěl ve finále Champions League proti Realu Madrid, když na začátku 2. poločasu utkání za nepříznivého stavu 0:1 trefil břevno. Situace se opakovala na den přesně o 4 měsíce později, když znovu horní část brankové konstrukce zastavila Griezmannovu šanci. Atlético přesto vyhrálo 1:0.

A na 4. neproměněný pokutový kop za poslední rok nečekal dlouho. V závěru 1. poločasu ligového utkání ve Valencii fauloval ve vápně Portugalec Nani hostujícího Correu, a poté, co se po zápase s Bayernem nechal kouč Simeone slyšet, že dál bude při penaltách věřit Griezmannovi, se postavil k míči právě francouzský mladík.

Proti němu ale stál gólman s neskutečnou úspěšností při chytání penalt. Brazilec Diego Alves má úchvatnou bilanci 50 % vychytaných penalt v La Lize a dokázal to i v zápase s Atléticem. Jak? Pokračujte na další stranu…

Antoine Griezmanns terrible penalty problems continue against spot kick guru Diego Alves