Borci z Premier League v přímácích válcují Ronalda i Messiho, Payet ale jejich králem není!

1
2

5211


Už několikrát Dimitri Payet dokázal, že když se blíží ostuda, dokáže ji za pět minut dvanáct odvrátit. Ne jinak tomu bylo při včerejším utkání 3. kola Ligového poháru proti Accringtonu. Tým, který hraje 4. anglickou ligu vzdoroval West Hamu až do 6. minuty nastavení. 

Chtěl jsem přestoupit do Realu Madrid, ale klub mi to zatrhl, prozradila vycházející hvězda PL

Pak se dostal k přímému kopu Dimitri Payet, míč pěkně umístil k tyči a bezmála 40 000 fanoušků na Olympijském stadionu mohlo začít slavit. No, slavit. Postup proti průměrnému týmu League Two je povinností. Na druhou stranu Accrington před utkáním z West Hamem za sebou nechal druholigový Bradford a Burnley.

Každopádně zpátky k tématu. Pro Payeta to byl za poslední rok (když vezmeme pouze zápasy v dresu Hammers) už 5. gól ze standardky, což znamená, že 17 % jeho přímáků skončilo trefou do černého. “Když se prosadíte poprvé, potom podruhé a potřetí, fanoušci předpokládají, že bude dávat takové góly pořád,” říká sám šťastný střelec.

Najde se ale přeci jen borec, který má čísla ještě lepší. O koho se jedná? Jak si vede Payet ve srovnání s hvězdným duem Ronaldo & Messi? Pokračujte na další stránku…