,,Paul Pogba v létě posílí Manchester City, ‘‘ uvedla italská legenda Andrea Pirlo! Překoná se rekordní částka?


1610 
Podle anglických a italských médií hodlá vedení Manchesteru City překonat rekordní přestupovou částku k tomu, aby získalo Paula Pogbu. Italská legenda Andrea Pirlo varuje předtím, jakou ztrátou pro Juventus může být prodej Pogby a jeho odchod z Turína.
 
City v loňském roce poslalo do Itálie nabídku s £75 milióny, která byla neúspěšná. Pirlo se nechal slyšet, že třiadvacetiletý Francouz opustí Juventus jen za nabídku, která překoná £85 miliónů, tedy za peníze, za které rekordně posiloval Real Madrid Gareth Bale v roce 2013.

 

Dále Ital pronesl, že by Pogba byl pro The Citizens velice dobrá koupě, protože by nový manažer Pep Guardiola mohl stavět nový tým právě kolem Francouze.

 

,, Jistěže si bude chtít Juventus svou hvězdu ponechat, ale někdy vás přestupový poplatek dokáže přimět k prodeji tím, že zcela zdarma přestavíte celý tým,‘‘ řekl Pirlo. ,,Pro mě je nyní nejkomplexnější středopolař na světě,‘‘ řekla italská legenda na účet Francouze, který podle něj figuruje na seznamu nových hráčů Pepa Guardioly, od příští sezóny nového kormidelníka The Citizens.

 

,,V jeho věku můžete vybudovat kolem něj tým pro dalších šest let. Jestliže opustí Itálii a zamíří do Anglie, tak se jeho přestup stane rekordem,‘‘ podotkla italský veterán hrající v americké MSL.

 

,,Ve své kariéře jsem hrál s mnoha skvělými hráči, ale on byl ten nejlepší,‘‘ uvedl na závěr Pirlo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xSeyVfrOM9Y